НОВИНИ

Силвия Арангелова на второ място в Националното първенство по ски в Пампорово

На 29 март в Пампорово, на писта „Стената“ се проведе Национално първенство по ски алпийски дисциплини /гигантски слалом/ за работещите в горската система. Много емоции и висок спортен дух белязаха оспорваната надпревара, в която взеха участие над 100 състезатели. 

В категорията до 40 години при жените на второ място се класира Силвия Арангелова от Дирекция на Природен парк „Витоша“  (ИАГ). На първо място – инж. Николая Никова – ДГС Широка лъка (ЮЦДП), а на трето място – инж. Михаела Станкова – ДГС Хвойна (ЮЦДП).

Отборът на Изпълнителната агенция по горите спечели призовото първо място в отборното класиране.

Националното първенство по ски алпийски дисциплини за работещите в горската система се провежда по инициатива на Изпълнителната агенция по горите, като основен организатор е Южноцентралното държавно предприятие гр. Смолян.

Браво, колеги! Браво, Силве, за достойното представяне!

снимка: списание „Гора“

Skip to content